Aktualności
„Gotuj po hiszpańsku II”

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI prowadzi kolejny nabór! Nadchodzi już VIII edycja projektu „Gotuj po hiszpańsku II” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 listopada 2019 roku!

 

W ramach projektu można wyjechać na 60 dni do Walencji nie ponosząc żadnych kosztów! W programie przewidziane są: kurs kuchni śródziemnomorskiej i praktyki w restauracjach.  Przed wyjazdem jest zapewnione wsparcie językowe oraz odpowiednie przygotowanie do wyjazdu. Projekt „Gotuj po hiszpańsku II”, to nie tylko projekt, który dotyczy rozwoju umiejętności zawodowych. Jak każdy projekt mobilnościowy rozwija wszechstronnie i motywuje do zmiany, inspiruje.

 

Projekt skierowany jest do osób w wieku 18-35 lat, zamieszkałych w Małopolsce, nieuczących się, niepracujących, zarówno dla zawodowych kucharzy, osób z wykształceniem gastronomicznym oraz tych, które pasjonują się gotowaniem.

 

Wyjechało z nami już 130 osób. Wśród nich jest wielu kucharzy, a także pasjonatów kuchni, którzy dzisiaj pracują w krakowskich restauracjach oraz restauracjach w całej Polsce.

 

Projekt „Gotuj po hiszpańsku II” został wytypowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju jako przykład dobrych praktyk do programu TVP „Fundusze Europejskie jak to działa”. https://www.youtube.com/watch?v=Es1gZUsWibE.

 

Zachęcamy do zapoznania się z blogiem: http://blog.gotujpohiszpansku.pl/ oraz materiałami.

 

Spot_1 „Gotuj po hiszpańsku II” :
https://www.youtube.com/watch?v=pqtgSD7JrE0
<https://www.youtube.com/watch?v=pqtgSD7JrE0&t=11s

 

Spot_2 „Gotuj po hiszpańsku II”: https://www.youtube.com/watch?v=FBXQEa8sq-E

 

Relacja w Telewizji Tarnowskiej:
https://www.tarnowska.tv/video/643,gotuj-po-hiszpansku