Aktualności
wizyta wójta w klubie senior+ w Lanckoronie z okazji ogólnopolskiego dnia seniora

15 listopada 2021 r. Wójt z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora odwiedził uczestniczki Klubu Senior+ w Lanckoronie. Wójt złożył obecnym na spotkaniu Paniom życzenia z okazji Dnia Seniora oraz wręczył kwiaty i upominek. W spotkaniu przygotowanym przez uczestniczki Klubu Senior+ uczestniczyła także Pani Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lanckoronie Justyna Młynek-Medoń oraz pracująca w Klubie Senior+ Pani Żaneta Dokupil.

 

W trakcie spotkania Seniorki opowiadały Wójtowi o obecnej działalności Klubu Senior+ oraz o planach na przyszłość. Spotkanie upłynęło w przyjacielskiej atmosferze, a na końcu Panie serdecznie podziękowały Wójtowi za odwiedziny i prezent.

 


 

Z okazji przypadającego 14 listopada Ogólnopolskiego Dnia Seniora pragnę złożyć Seniorom serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha i wszelakiej pomyślności.

 

Po zakończeniu aktywności zawodowej pozostaje niewątpliwie pustka, którą może zapełnić różnoraka aktywność seniorów np. w organizacjach typu KGW czy innych stowarzyszeniach.

 

Od 2019 roku funkcjonuje także w gminie Klub Senior+, który poprzez swoją działalność na rzecz osób 60+ przyczynia się do zmniejszenia ich wykluczenia społecznego. Z wielką satysfakcją obserwuję jego działalność i szczerze kibicuję jego poczynaniom, szczególnie że jego kierownictwo i członkowie aktywnie włączają się w działania na rzecz lokalnej społeczności.

 

 

Wójt

/-/

Tadeusz Łopata