Aktualności
„Seniorka i Senior Roku – Poza Stereotypem”

Rusza nabór zgłoszeń do XVIII edycji Małopolskiego Plebiscytu „Seniorka i Senior Roku – Poza Stereotypem”.

 

W tym roku już po raz osiemnasty realizowany jest Małopolski Plebiscyt „Seniorka i Senior Roku – Poza Stereotypem”. Inicjatywa ta po raz kolejny otwiera możliwość nagradzania seniorów z naszego regionu, którzy wyróżniają się szczególną aktywnością, działają z pasją, bezinteresownie angażują się w pomoc innym, często też swoją postawą inspirują innych do podejmowania działań.

 

Jeśli w swoim otoczeniu znasz takich seniorów, nie czekaj i już dziś zgłoś ich do nagrody – może dzięki Tobie dowie się o nich cała Małopolska!

 

Jak co roku do udziału w Plebiscycie mogą zostać zgłoszeni mieszkańcy województwa małopolskiego, którzy ukończyli 60 lat i aktywnie działają w organizacji pozarządowej, gminnej/powiatowej radzie seniorów, klubie seniora, czy uniwersytecie trzeciego wieku, a swoim zaangażowaniem udowadniają, że są osobami poza stereotypem.

 

Kandydatki i kandydaci do tytułu Seniorki i Seniora Roku mogą być zgłaszani przez organizacje pozarządowe, podmioty kościelne, jednostki pomocy społecznej, instytucje kultury, administrację publiczną oraz osoby fizyczne.

 

Zachęcamy do składania zgłoszeń!

 

Szczegóły: