Aktualności
zaproszenie na koncert na lanckorońskim rynku – „Klenczon – poemat rockowy”

Fundacja BONA oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie zapraszają na niezapomniany koncert na lanckorońskim rynku. 25 września br. o godz. 19:00 rozpocznie się to niezwykłe multimedialne widowisko „Klenczon – poemat rockowy”. Będzie to muzyczna podróż z utworami Czerwonych Gitar, Trzech Koron i innymi autorskimi piosenkami Krzysztofa Klenczona. „Klenczon – poemat rockowy” to musicalowa opowieść o miłości: prawdziwej, mocnej i na zawsze – uniwersalny temat, który zainteresuje zarówno starszą publiczność pamiętającą postać i piosenki Krzysztofa Klęczona, jak i młodszą publiczność poszukującą różnorakich inspiracji. Wspaniałe głosy, muzyka i pokaz multimedialny sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór.

 

W roli tytułowej wystąpi charyzmatyczny Marek Piekarczyk, któremu w roli „Bibi” będzie towarzyszyć utalentowana Katarzyna Cygan. Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Cygan.

 

Więcej na profilu Facebook spektaklu —> kliknij tutaj

 

Wójt Gminy Lanckorona objął na prośbę organizatorów koncert honorowym patronatem.

 

 

Bilety w cenie 100zł, 80zł i 60 zł do nabycia:

  • u organizatora Fundacja BONA tel. 601 954 505 e-mail: biuro@fundacjabona.pl;
  • w sklepiku muzealnym prowadzonym przez Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie (ul. Rynek. 23);
  • w Cafe Arka, tel. 730 289 191 (Lanckorona, ul. Zamkowa 2);
  • w Dworze w Lanckoronie, tel. 784 410 014. 

 

Organizator oferuje również bilety grupowe w cenie 500 zł za 10 sztuk (sektor II i sektor III w zależności od dostępności miejsc) – bilety dostępne w w/w punktach.