Aktualności
XIV Targi Edukacyjno – Wydawniczo – Informacyjne w Radoczy

W piątek, 6 kwietnia br. w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy odbyły się XIV Targi Edukacyjno – Wydawniczo – Informacyjne dla uczniów, nauczycieli i wszystkich związanych z oświatą. Na zaproszenie organizatorów na otwarciu targów byli obecni Wójt Gminy Lanckorona i Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Lanckoronie Zbigniew Małecki. W spotkaniu uczestniczył również Senator RP Andrzej Pająk.

 

Organizatorem Targów był powiat wadowicki. Targi corocznie odbywają się na terenie powiatu, każdego roku gospodarzem jest inna szkoła średnia, tym razem targi zawitały do Radoczy, która pokazała swoje nie tylko rolnicze oblicze, ale także zaprezentowała inne kierunki edukacji, które realizuje.

 

W trakcie trwania Targów w poszczególnych salach swoje stoiska prezentowały szkoły średnie z terenu powiatu wadowickiego. Uczniowie, zastanawiający się na wyborem swojej ścieżki edukacyjnej mogli zaczerpnąć informacji u źródła, czyli u uczniów, którzy podjęli już kształcenie na danym kierunku.

 

 

Uczniowie z Zespołu Szkół w Izdebniku wraz z Panią Kornelią Maślanką-Gołąb przyjechali zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół średnich z terenu powiatu wadowickiego.