WYNIKI GŁOSOWANIA NA WÓJTA GMINY LANCKORONA oraz NA RADNYCH RADY GMINY LANCKORONA
WYNIKI GŁOSOWANIA NA WÓJTA GMINY LANCKORONA
|
Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów
(z kart ważnych)
|
*
|
*
|
*
|
2
|
5
|
7
|
5
|
Na poszczególnych kandydatów na wójta oddano następujące liczby głosów ważnych:
Lp.
|
Nazwisko i imię – imiona
|
Zgłoszony przez
(skrót nazwy komitetu wyborczego)
|
Liczba głosów ważnych
|
1)
|
CHORĄŻY Krzysztof Wojciech
|
KWW KUKIZ’15
|
*
|
*
|
*
|
*
|
1
|
1
|
6
|
2)
|
FRAŚ Zbigniew Kazimierz
|
KOMITET WYBORCZY PSL
|
*
|
*
|
*
|
1
|
0
|
0
|
3
|
3)
|
ŁOPATA Tadeusz Marian
|
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
|
*
|
*
|
*
|
1
|
4
|
5
|
6
|
ZESTAWIENIE GŁOSÓW ODDANYCH NA RADNYCH RADY GMINY LANCKORONA
Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
1
|
9
|
3
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
GĄSIORSKI Józef Grzegorz
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2
|
*
|
1
|
2
|
2
|
2
|
SIWEK Grzegorz Marcin
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
|
*
|
*
|
7
|
1
|
Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
1
|
5
|
7
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
WOŹNICA Jarosław Józef
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2
|
*
|
*
|
6
|
9
|
2
|
KLIMOWSKA Natalia
zgłoszona przez KWW KUKIZ’15, Lista nr 8
|
*
|
*
|
1
|
5
|
3
|
HYTKOWSKA-FĄFARA Jolanta Elżbieta
zgłoszona przez KWW DOBRA GMINA LANCKORONA, Lista nr 19
|
*
|
*
|
7
|
3
|
Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
1
|
7
|
4
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
MISKA Krystyna
zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2
|
*
|
1
|
5
|
6
|
2
|
CHORĄŻY Krzysztof Wojciech zgłoszony przez KWW KUKIZ’15, Lista nr 8
|
*
|
*
|
1
|
8
|
Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
2
|
0
|
1
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
ŁUKASIEWICZ Katarzyna Małgorzata
zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2
|
*
|
1
|
0
|
3
|
2
|
MIROCHA Krzysztof Jakub
zgłoszony przez KWW KUKIZ’15, Lista nr 8
|
*
|
*
|
1
|
0
|
3
|
GODULA Józef
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
|
*
|
*
|
8
|
8
|
Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
2
|
2
|
4
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
CHORĄŻY Rafał Adrian
zgłoszony przez KWW KUKIZ’15, Lista nr 8
|
*
|
*
|
3
|
3
|
2
|
SZAMBELAN Zdzisław Jan
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
|
*
|
1
|
4
|
7
|
3
|
CIECIERĘGA Anna Danuta
zgłoszona przez KWW DOBRA GMINA LANCKORONA, Lista nr 19
|
*
|
*
|
4
|
4
|
Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
1
|
3
|
9
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
CHORĄŻY Wiesław
zgłoszony przez KWW KUKIZ’15, Lista nr 8
|
*
|
*
|
3
|
1
|
2
|
BURDEK Andrzej
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
|
*
|
*
|
3
|
5
|
3
|
CHORĄŻY Jan Bogusław
zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY SAMORZĄD, Lista nr 20
|
*
|
*
|
7
|
3
|
Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
1
|
1
|
4
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
CHORĄŻY Bogdan Stanisław
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2
|
*
|
*
|
9
|
0
|
2
|
GIBAS Daniel Tomasz
zgłoszony przez KWW KUKIZ’15, Lista nr 8
|
*
|
*
|
2
|
4
|
Okręg wyborczy nr 8 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
1
|
3
|
4
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
CHORĄŻY Mariusz Szymon
zgłoszony przez KWW KUKIZ’15, Lista nr 8
|
*
|
*
|
2
|
0
|
2
|
WYKA Tadeusz
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
|
*
|
1
|
1
|
4
|
Okręg wyborczy nr 9 obejmujący 1 mandat.
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
FRĄCZEK Ryszard Józef
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
Okręg wyborczy nr 10 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
1
|
6
|
7
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
BARTYZEL Stanisław
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2
|
*
|
*
|
6
|
8
|
2
|
SKUPIEŃ Hubert Maksymilian
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
|
*
|
*
|
9
|
9
|
Okręg wyborczy nr 11 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
1
|
3
|
6
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
ZAREMBA Katarzyna Beata
zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2
|
*
|
*
|
6
|
0
|
2
|
GODZIK Andrzej Marcin
zgłoszony przez KWW KUKIZ’15, Lista nr 8
|
*
|
*
|
3
|
9
|
3
|
ZAREMBA Maria Małgorzata
zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
|
*
|
*
|
3
|
7
|
Okręg wyborczy nr 12 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
1
|
9
|
9
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
KWAŚNICA Katarzyna Marcela
zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2
|
*
|
*
|
8
|
1
|
2
|
KUCAŁA Stanisław
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
|
*
|
1
|
0
|
8
|
3
|
UNZEITIG Witold
zgłoszony przez KWW #IZDEBNIK, Lista nr 18
|
*
|
*
|
1
|
0
|
Okręg wyborczy nr 13 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
2
|
1
|
6
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
PIEKARZ Mariusz Julian
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
|
*
|
1
|
0
|
6
|
2
|
WIERZBIŃSKI Piotr Dominik
zgłoszony przez KWW #IZDEBNIK, Lista nr 18
|
*
|
1
|
1
|
0
|
Okręg wyborczy nr 14 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
1
|
7
|
6
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
RADOŃ Zbigniew Józef
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2
|
*
|
*
|
5
|
7
|
2
|
PIECHA Ewelina Barbara
zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
|
*
|
*
|
4
|
8
|
3
|
CORA Marcin Tomasz
zgłoszony przez KWW #IZDEBNIK, Lista nr 18
|
*
|
*
|
7
|
1
|
Okręg wyborczy nr 15 obejmujący 1 mandat.
1
|
Liczba głosów ważnych
|
*
|
1
|
8
|
1
|
Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1
|
CIĘŻKOWSKI Marian
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2
|
*
|
*
|
1
|
1
|
2
|
LENIARTEK Grzegorz Robert
zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10
|
*
|
*
|
7
|
1
|
3
|
PETERSCHEIN Magdalena
zgłoszona przez KWW #IZDEBNIK, Lista nr 18
|
*
|
*
|
6
|
7
|
4
|
PRZYWARA Anastazja Aniela
zgłoszona przez KWW DOBRA GMINA LANCKORONA, Lista nr 19
|
*
|
*
|
3
|
2
|