Aktualności
SPOTKANIE WÓJTA Z DYREKTORAMI SZKÓŁ Z TERENU GMINY

Z okazji obchodzonego 14 października Dnia Edukacji Narodowej Wójt Tadeusz Łopata zorganizował w piątek 13 października spotkanie z dyrektorami szkół z terenu gminy. Wójtowi towarzyszył Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Zbigniew Małecki. W spotkaniu uczestniczyli Dyrektor SP w Lanckoronie Mirosław Gajewski, Dyrektor SP w Skawinkach Anna Gibas, Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Lanckoronie Bożena Kurczab, Dyrektor SP w Jastrzębi Katarzyna Nicpoń, Dyrektor ZS w Izdebniku Bogusław Żaloudik oraz pani Wicedyrektor ZS w Izdebniku Teresa Łabędź.

 

Wójt podziękował dyrektorom za ich dotychczasowe wysiłki w zarządzaniu szkołami  oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz życzył im dalszych sukcesów w pracy, jak i w życiu osobistym. Podkreślił również, że rozpoczynająca się reforma edukacji i powrót do ośmioklasowej szkoły podstawowej będzie stanowiło wyzwanie, ale ufa, że pomyślnie stawią mu czoła. Zadeklarował również, że sprawy związane z edukacją są dla niego priorytetem.

 

Spotkanie upłynęło w bardzo przyjemnej atmosferze, a miłym akcentem na jego zakończenie była wręczenie wszystkim zgromadzonym dyrektorom szkół nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.