Aktualności
Spotkanie Seniorek KGW w Jastrzębi

W dniu 17 kwietnia 2016 roku o godz. 15.00 Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało po raz pierwszy w naszej miejscowości spotkanie Seniorek KGW. Dla obecnych Pań z KGW było to niezwykle cenne doświadczenie oraz możliwość żywego poznania historii tworzenia i działania KGW w naszej społeczności, które w historii naszej społeczności odgrywało bardzo ważną rolę.

W pierwszych słowach należy przede wszystkim podziękować wszystkim Paniom Seniorkom za zaszczycenie swoją obecnością na spotkaniu oraz za 100% frekwencję, co było niezwykle miłe dla obecnych Pań z KGW. Pomysł spotkania narodził się z chęci wzajemnego poznania i wymiany doświadczeń. Jak zawsze spotkaniu KGW towarzyszyła dobra zabawa oraz poczęstunek.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej integracji, śpiewów oraz przedstawieniem historii działań KGW. Panie Seniorki były dumne, że nasze kobitki dalej kontynuują tradycję KGW i tak prężnie działają pomimo, trudnych współczesnych czasów. Pielęgnują piękne zwyczaje oraz organizują i uświęcają uroczystości organizowane w naszej Gminie. Niedzielne święto najstarszych mieszkanek naszej społeczności było naprawdę czymś wyjątkowym, a uśmiechy na twarzy Gości świadczyły o tym, że organizacja imprezy była strzałem w dziesiątkę.

Podsumowując jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie. Życzymy Wam Drogie Seniorki zdrowia, miłości, życzliwości najbliższych, gdyż wiemy, że rodziny, społeczność są mocne gdy jest moc pokoleniowa, a więc kiedy są dziadkowie, rodzice i wnuki. A Jastrzębska historia z tego słynie i właśnie Panie jesteście tego przykładem.
Dziękujemy
@Kozik