Aktualności
ślubowanie I klasy w Izdebniku

W czwartek 7 października 2021 r. 17 uczniów pierwszej klasy w Zespole Szkół w Izdebniku złożyło uroczyste ślubowanie i tym samym zostało oficjalnie przyjętych do społeczności uczniowskiej.

 

 

W zastępstwie Wójta w tym ważnym wydarzeniu uczestniczył Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Lanckoronie Pan Zbigniew Małecki. Uroczysta akademia odbyła się w nowej sali gimnastycznej. Uczniowie pierwszej klasy przygotowani przez wychowawczynię Panią Małgorzatę Budyn i nauczyciela wspomagającego Panią Magdalenę Profic, zaprezentowali wiersze i piosenki, których już zdążyli się nauczyć w trakcie niespełna dwóch miesięcy spędzonych w szkole. Koledzy z klas II-III dzielnie im dopingowali, aby zdali „egzamin na ucznia”.

 

Po złożonym ślubowaniu przyszedł czas na pasowanie na uczniów, którego dokonała Pani Dyrektor Teresa Łabędź. Pierwszoklasiści otrzymali mnóstwo prezentów: od swoich rodziców, od starszych kolegów oraz od Wójta Tadeusza Łopaty, który jak co roku ufundował dla pierwszoklasistów kolorowe odblaski. Ten wyjątkowy dzień zakończył się wspólnym pamiątkowym zdjęciem dzieci, rodziców, nauczycieli i Pani Dyrektor.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze ślubowania pierwszoklasistów w Zespole Szkół w Izdebniku.