Aktualności
”NIE PIJĘ, BO KOCHAM” – KONFERENCJA W LANCKORONIE

W ramach roku troski o trzeźwość narodu zrodziła się kampania społeczna „Nie piję bo kocham”. W dniach 21-23 września b.r. na Placu Piłsudskiego w Warszawie odbył się Narodowy Kongres Trzeźwości. W odpowiedzi na to wydarzenie w lokalnych środowiskach odbywają się konferencje pt: „Ku Trzeźwości Narodu”, które mają na celu szerzenie profilaktyki antyalkoholowej. Podczas konferencji poruszana jest tematyka troski o trzeźwość państwa, rodziny, kościoła i samorządów.

 

Zapraszamy na konferencję, podczas której będzie można dowiedzieć się bardzo wielu ciekawych rzeczy m. in. związanych z danymi statystycznymi dotyczącymi spożywania alkoholu w Polsce i na świecie, poznać szereg działań jakimi mogą posługiwać się rodzice chcący zapobiegać alkoholizmowi swoich dzieci, jak i wiele innych. Program został opracowany przez czterech specjalistów, którzy współpracują z Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

 

Inicjatywa spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony społeczeństwa.

 

Jeśli chcą Państwo zasięgnąć więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia poniższych stron:

 

Strona internetowa kampanii „Nie piję, bo kocham”:

http://www.niepijebokocham.org/
strona na facebook’u:

https://www.facebook.com/niepijebokocham/

 

oraz filmy promujące kampanię:

https://www.youtube.com/watch?v=5Hc76mGkarc

https://www.youtube.com/watch?v=AfX65akQHwU

 

Konferencja w ramach kampanii społecznej „Nie piję, bo kocham” odbędzie się w piątek 15 grudnia, w godz. 15:00 – 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lanckoronie. Zapraszamy.