Aktualności
czwórbój artystyczny seniorów – zaproszenie na warsztaty dla seniorów i dzieci

Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie, Gminna Rada Seniorów oraz Klub Senior+ zapraszają na cykl warsztatów rozbudzających kreatywność u seniorów. W każdej miejscowości zostaną zorganizowane 2 warsztaty: pierwszy tylko dla seniorów, gdzie będziemy pobudzać kreatywność, a drugi dla seniorów i dzieci ze szkół podstawowych, na którym pokażemy, że można spędzać czas kreatywnie w międzypokoleniowym towarzystwie.

 

Wszystkie warsztaty są bezpłatne.

 

Zachęcamy seniorów z całej gminy do wzięcia udziału w zajęciach nie tylko w swojej rodzinnej miejscowości – właśnie po to, żeby lepiej się zintegrować organizatorzy oferują transport na warsztaty (i oczywiście potem z zajęć także).

 

W ofercie warsztatów znajdują się: zajęcia ruchowe, bodypainting, sensoplastyka i warsztaty taneczne – szeroki wachlarz zajęć gwarantuje dobrą zabawę!

 

Szczegóły na załączonym plakacie, zapisy telefoniczne.

 

Projekt „NIEstaromodni czyli czwórbój artystyczny seniorów” dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie przy Babiogórskim Stowarzyszeniu Zielona Linia w Stryszawie.